Надувний ділдо тілесний надувний фалоімітатор тілесний ділдо
500 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 220-057
+380 (77) 338-77-02
АнгелінаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Надувний ділдо тілесного кольору — універсальний аксесуар, який дозволяє обрати саме той розмір і рівень інтенсивності, що підходить вам. М’який та еластичний матеріал приємно відчувається й легко адаптується під анатомію, а функція надування забезпечує поступове збільшення для глибших відчуттів.
Варто придбати цей надувний фалоімітатор, тому що він поєднує комфорт, регульований розмір та високий рівень контролю. Це практична й безпечна іграшка, що підходить як новачкам, так і досвідченим користувачам, які цінують індивідуальні налаштування та зручність.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Стать | Унісекс |
| Тип фалоімітатора | Надувні |
| Довжина | 53 см |
| Діаметр | 3 см |
| Вага | 91 г |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | надувний ділдо |
| Водостійкість | Так |
| Ширина в спокійному стані | 30 мм |
| Довжина фалоимитатора в спокійному стані | 150 мм |
| загальна довжина | 53 см |
| Довжина фалоимитатора в надутому стані | 160 мм |
| Ширина в надувному стані | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








