Страпон безременевий з вібрацією та всасуванням керування через телефон на відстані (220-089)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 220-089
+380 (77) 338-77-02
АнгелінаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Новий рівень задоволення — страпон без ременів з потрійною стимуляцією: вібрація, вакуум і ергономічна форма. Ідеально підходить для взаємної насолоди без обмежень.








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Тип фалоімітатора | Гладкі |
| Рельєф мастуратора | Ребристий |
| Матеріал | Силікон |
| Функція вібрації | Так |
| Режим роботи | смоктування |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Додатковий отвір | Вагінальне |
| Регулювання розміру | Немає |
| Водостійкість | Так |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Функція підігрівання | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Діаметр | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










