Подвійний вібратор 2в1 для точки G та клітора, вагінально-кліторальний стимулятор потужний силіконовий
1 204,04 ₴
1 003,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 220-091
+380 (77) 338-77-02
АнгелінаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Відкрий світ подвійного задоволення з потужним вібратором-мікрофоном. Ергономічна форма забезпечує одночасну стимуляцію клітора та піхви, а акумулятор гарантує тривалі та яскраві сеанси насолоди.
Ідеальний для сольних та парних ігор.








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Тип управління | Вбудоване |
| Тип вібратора | Подвійні |
| Форма | Мікрофон |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 26 см |
| Діаметр | 3.7 см |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Функція підігрівання | Немає |
| Водостійкість | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Призначення | Унісекс |
| Функція вібрації | Так |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор мікрофон |
| Кількість швидкостей вібрації | 20 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Тип фалоімітатора | Двосторонні |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003,04 ₴










