Анальна вібро пробка з ротацією та бездротовим керуванням, стимулятор простати 2в1, силіконова анальна пробка з вібрацією для чоло
1 042,96 ₴
942,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150-044
+380 (77) 338-77-02
АнгелінаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Сучасна анальна пробка з функціями вібрації та обертання, керується через застосунок по Bluetooth. Понад 10 режимів, безпечний силікон, вологозахист — усе для яскравих і безпечних відчуттів.







Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | З вібрацією |
| Тип | Анальна пробка |
| Набір | Ні |
| Діаметр | 3.5 см |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Функція підігрівання | Немає |
| Кількість швидкостей пульсації | 20 |
| Водостійкість | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Функція вібрації | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальна пробка |
| Тип вібратора | Анальні |
| Кількість швидкостей вібрації | 20 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Тип фалоімітатора | Ребристі |
| Тип елементів живлення | Вбудований акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 147 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942,96 ₴










