Анальна пробка скляна з боросилікатного скла, гладка, гіпоалергенна, Plug для дорослих
364 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 150-016
+380 (77) 338-77-02
АнгелінаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

А ти хочеш нову іграшку?
Анальна пробка значного розміру з ідеально відполірованою поверхнею. Вона має класичну форму закругленою колби, з сужающимся кінчиком для приємної вставки. Пробка розширюється плавно і поступово в напрямку до середини, забезпечуючи м'яке, ефективне розтягнення і збудливий почуття заповнювання. Все більше прихильників завойовує цей дивовижний матеріал, на сьогоднішній день скло – найкращий гігієнічний матеріал, застосовуваний для виготовлення інтимних іграшок.
КОД товару – 150-016








Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Анальна пробка |
| Діаметр | 3.7 см |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Водостійкість | Так |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Анальна пробка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 143 г |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴










